Edgy kleidid

Edgy kleidid on viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks ning see ei näita ühtegi aeglustumise märki. Paljud disainerid ja moebrändid on tunnetanud nõudlust silmapaistvamate, omapäraste ja eksperimentaalsemate rõivastega, mis sobiksid nende eriilmeliste omanike isikupäraga. Edgy kleidid sageli ühendavad ootamatud materjalid, teravad ja julged värvid ning erinevate ajastute ja stiilide mõjutused, pakkudes seeläbi põnevaid ja pilkupüüdvaid kollektsioone.

See suundumus on innustanud disainereid looma ainulaadseid, kaasaegseid ja eelkõige huvitavaid kleite, mis on eemaldunud traditsioonilistest vormidest. Edgy kleitide seas võib leida värvide ja mustrite mängu, materjalide üllatavat kombinatsiooni, asümmetrilisi lõikeid ja arhitektuurseid detaile, mis annavad kandjale tugeva isikupära ning teevad nende disainide kandmise tõeliselt erakordseks elamuseks.

Edgy kleidid kajastavad sageli ka moemaailma järjepidevalt muutuvaid trende. Nende rõivaste disainid on valmistatud disainerite loovuse piire ületades ja pidevalt uuendades. See tähendab, et edgy kleidid võivad mõnikord olla moemaailma ettekuulutajad või suunata uusi moesuundi. Olles pidevalt muutuva moemaailma osa, saavad edgy kleidid kindlasti jääda põnevaks ja oluliseks osaks rõivakollektsioonides paljude aastate jooksul.

Edgy Kleitide Stiilid Ja Trendid

Vabaaja

Vabaaja edgy kleidid on sageli oma lõigete ja materjalide poolest ainulaadsed. Leidub palju laiema lõikega ja pehmest materjalist kleite, mis sobivad imehästi aktiivsete tegevuste juurde. Populaarsed on nii mini- kui ka midi-kleidid, mis lisavad omapära igapäevasele välimusele.

 • Mini kleidid
 • Midi kleidid
 • Eri materjalid ja lõiked

Modernne

Modernsed edgy kleidid toovad esile huvitavaid ja julgeid lõikeid. Zalando õhtukleitide valikust leiab nii ajatut klassikat kui ka värskeid trende ja tippstiile. Eriti populaarsed on avangardseid lõikeid ja voolujoonelisi õhtukleite.

 • Avangardsed lõiked
 • Voolujoonelised õhtukleidid
 • Ajatu klassika

Vintage

Vintage stiilis edgy kleidid on inspireeritud eelmiste kümnendite moest. Sageli on need kleidid kaunistatud ajastule omaste detailidega, nagu näiteks pits, volangid või tikandid. Vintage kleidid võivad olla nii mini- kui ka midi-lõikega.

 • Pitsid, volangid ja tikandid
 • Mini- ja midi-lõiked
 • Eelmiste kümnendite moest inspireeritud

Lahe (Cool)

Lahe edgy kleitide stiil eristub oma julgete värvide ja disainilahenduste poolest. Siin võib leida ka erilisteks puhkudeks mõeldud kleite, mis on kaunistatud narmaste, sulgede või kuldse tikandiga. Vabaaja riietuse juurde võib lisada näiteks valge krae või mängida lapitehnikaga.

 • Julged värvid ja disainilahendused
 • Ebatavalised kaunistused
 • Lapitehnika

Kanga Ja Disaini Eriomadused

Kanga stiilis kleidid on viimastel aastatel olnud populaarsed nende ainulaadse ja julge välimuse tõttu. Kanga tähendab swahili keeles “lapitekk” ja seda kangast iseloomustab erksate värvide ja mustrite mitmekesisus. Edasi räägin kanga ja pitsi kasutamisest ägedates rõivastes.

Kanga tavaliselt koosneb kahest osast – ülemine osa, mida kasutatakse rätikuna, ja alumine osa, mida kantakse seelikuna. Kanga kleidid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas puuvillast, polüestrist või siidist. Nende ainulaadne välimus tuleneb erksatest värvidest ja julgetest mustritest, mis sageli väljendavad aafrika kultuuri.

Pits on teine populaarne materjal, mida kasutatakse ägedate kleitide loomisel. Pits võib lisada kanga kleitidele erilise elegantsi ja õrnuse, samas kui kleidid ise jäävad julgelt positiivseks ja eristuvaks.

Siin on mõned eriomadused, mis iseloomustavad kanga ja pitsi kasutamist ägedates rõivastes:

 • Erksad värvid ja julged mustrid: Kanga ja pitsi kleidid on väga silmatorkavad tänu nende erevärvidele ja eraseisvuskandvatele mustritele.
 • Aafrika kultuuri mõjutused: kanga kleidid on tihti inspireeritud Aafrika kultuurist ja traditsioonidest, tuues unikaalse ja põneva elegantse stiili.
 • Mitmekülgsus: Kanga ja pits on materjalid, mis võimaldavad luua erinevaid rõivaid ja aksessuaare, näiteks toppe, seelikuid, sjalle ja mütsikesi.
 • Kergesti kohandatavad: Kanga ja pitsi kleidid on kohandatavad erinevate suuruste ja stiilide jaoks, muutes need sobivaks erinevatele kehatüüpidele.

Kokkuvõtteks, kanga ja pitsi kasutamine ägedates rõivastes rõhutab nii julget välimust kui ka peent elegantsi. Nii kanga kui ka pitsi kombinatsioon loob ainulaadse ja tähendusrikkaid rõivaid, mis võimaldab klientidel näidata oma isikupära ja olla samal ajal šikid.

Parimad Edgy Kleitide Disainerid

Parimate edgy kleitide disainerite hulgas on mitmeid nimesid, kes on tuntud oma eriilmeliste ja trendikate kollektsioonide poolest. Nende disainerite stiil avaldub nende julgetes ja ainulaadsetes disainilahendustes, mida kantakse moeshow’del ja punasel vaibal. Siin on mõned neist parimatest edgy kleitide disaineritest.

Anine Bing Anine Bing on L.A.-põhine bränd, mis on tuntud oma klassikaliste pintsakute, laheda pükste ja graafiliste T-särkide poolest. Bingi loomingus on tugevalt esindatud nahast rõivad ning tema tootevalikus domineerivad neutraalsed toonid, mis annab kleitidele edgy ilme.

Punk Rave Punk Rave’i alternatiivsed kleidid on ideaalsed neile, kes soovivad eristuda tänu oma edgy stiilile. Nad loovad gooti, pungi ja retro stiilis kleite, mis erinevad klassikalistest õhtukleitidest ning on kontrastiks tavapärastele kleitidele.

Dark In Love Dark In Love kleidid võluvad oma kvaliteediga ning ainulaadsete disainidega, mis muuhulgas ka sisaldavad pitsi, volange ja sügavaid dekolteesid. Nende kleidid sobivad eelkõige neile, kes armastavad gooti, skater, vintage ja indie stiili.

Restyle Restyle on bränd, mis ühendab linnamoelisi ning sünapoppi kultuuri elemente, pakkudes klientidele laia valikut erinevate stiilide kleite. Restyle kleidid on tuntud oma kriitvalge ja musta kontrasti poolest, mis loob efektse ja silmapaistva edgy ilme.

Eestis on ka mitmeid andekaid disainereid, kes pakuvad edgy stiilis kleite. Üks neist on Kriss Eglite, kes on kohaliku moemaailma tõusev täht. Tema loominguks on moekad ja omapärased kleidid, mis sobivad nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks sündmusteks.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et edgy kleitide disainerid võimaldavad naistel väljendada oma isikupära ja julgust eristuda massist. Nende disainerite loodud kleidid lisavad igale sündmusele kerget mässumeelsust ja omapära, muutes kleidid pilkupüüdvaks ja meeldejäävaks.

Moodne Kingad Ja Aksessuaarid

Moodne kingad ja aksessuaarid on oluline osa edgy riietusest. Nende abil saab luua unikaalse ja pilkupüüdva stiili. Üks koht, kust leida erinevaid kingi ja aksessuaare, on BlackHut pood. Nende valikust leiab hard, heavy, rock, rockabilly, gooti ja punk stiilis ehteid, mis aitavad täiustada oma välimust.

Kvaliteetsed kingad on oluline osa stiilsest riietusest. Näiteks saab leida laia valiku naiste kingi Mohito e-poest, kust leiab iga päev lisanduvaid uusi tooteid.

Lisaks kingadele on oluline ka aksessuaaride valik. Diavolesa pakub erinevaid kottide, rahakottide ja muude aksessuaaride valikut, mis täiendavad teie riietust ning sobivad suurepäraselt kingituseks.

 • Kingad: Vali eri stiilides, materjalidest ja vormidest kingad, et täiendada oma edgy välimust.
 • Ehted: Ehted on samuti oluline osa edgy stiilist. Vali oma lemmikud ehted erinevatest materjalidest ja disainidest.
 • Kotid: Erinevates vormides ja suurustes kotid annavad lõpliku aktsendi oma stiilile. Sobita kotid oma kingade ja riietega.

Erinevate aksessuaaride ja kingade abil saab luua lõputuid kombinatsioone, mis toovad esile sinu unikaalse isikupära. Peaasi on leida just endale sobivad tooted, mis rõhutavad sinu edgy stiili ja teevad su välimuse extravagantselt eriliseks.

Muudetavad Edgy Kleitide Võimalused

Personaliseeritud

Personaliseeritud edgy kleidid pakuvad ainulaadset stiili, mis võimaldab kandjal väljendada oma isiksust. Oma kleidi kujundamiseks saate valida erinevate materjalide ja lõigete vahel, võttes arvesse oma kehakuju ja stiilieelistusi. Mõned poed pakuvad ka täiendavaid detaile, nagu tikandid või trükised, lisamaks isikupära.

Personaliseeritud kleidid võivad põhineda ka filtrite kasutamisel, mis võimaldab teil sorteerida valikuid näiteks hinna, suuruse, stiili või värvi järgi. See muudab sobivate variantide leidmise lihtsamaks ja aitab teil luua just teie maitsele sobiva riietuse.

Käsitsi valmistatud

Käsitsi valmistatud edgy kleitide eeliseks on nende kvaliteet ja unikaalsus. Neid kleite valmistavad tavaliselt väikesemahulised tootjad või individuaalsed käsitöölised, kasutades kvaliteetseid materjale ja tähelepanu detailidele. Etsy on populaarne platvorm selliste kleitide leidmiseks, pakkudes laias valikus erinevaid stiile ja materjale.

Käsitsi valmistatud edgy kleidid võivad olla valmistatud käsitööna leitud kangastest või taaskasutatud materjalidest, muutes iga kleidi ainulaadseks. Lisaks on need kleidid tihti keskkonnasõbralikumad, kuna käsitsi valmistamine vähendab masstootmise ja ületootmise probleeme.

Kokkuvõtvalt pakuvad muudetavad edgy kleidid erinevaid võimalusi nii personaliseerimise kui ka käsitsi valmistamise osas. Olenemata teie eelistustest, saate leida unikaalseid ja stiilseid rõivaid, et näidata oma isikupärast stiili ja olla kindel kvaliteetses materjalis ning tööoskustes.

Globaalsed E-poodide Turg

Etsy

Etsy on populaarne e-kaubanduse platvorm, mis võimaldab müüjatel ja ostjatel üle maailma kokku tulla. Etsy keskendub peamiselt ainulaadsetele ja käsitööna valminud toodetele ning pakub ka laia valikut ebatavalisi ja edgy stiilis kleite. Ostjad saavad hõlpsasti leida erinevaid edgy stiilis kleite, alates gooti- ja punkstiilist kuni grunge ja emo esteetikani.

Etsy kogukond on tuntud oma kaasava ja toetava keskkonna poolest, mis julgustab ostjaid ja müüjaid koos looma. Müüjad saavad oma kauplustes pakkuda erinevaid edgy-kleite ja ostjad saavad nautida laia valikut stiile ja hindu.

Shopstyle

Teine oluline veebiplatvorm edgy stiilis kleitide leidmiseks on Shopstyle. Shopstyle on suur otsingumootor, mis koondab erinevate poepidajate tooteid. See võimaldab ostjatel ühe otsinguga leida palju erinevaid stiile, mudeleid ja hindu.

Siselugege tekst siia:

 • Kiire otsing: Shopstyle’i kasutajad saavad tulemuste kuvamist kohandada erinevate filtrite abil, näiteks hinnavahemik, värv, suurus, soodushinnad jms.
 • Erinevate brändide võrdlus: Shopstyle pakub võimalust võrrelda erinevate brändide ja disainerite edgy-kleite, et leida parimad pakkumised ja sobivaimad stiilid.
 • Ostjate arvustused: Klientide tagasiside aitab hinnata kleidi kvaliteeti, suurust ja ootustele vastavust.

Globaalsed e-poodide turud, nagu Etsy ja Shopstyle, pakuvad rikkalikku valikut edgy stiilis kleite, mis sobivad erinevate maitsete ja eelistustega ostjatele. Need platvormid võimaldavad ka ostjatel ja müüjatel suhelda ning omavahel ühendust võtta, luues seeläbi tugeva ja toetava kogukonna.

Kohaletoimetamine, Tagastamise Ja Garantiipoliitika

Edgy kleitide ostmisel on oluline teada kaupade kohaletoimetamise, tagastamise ja garantiipoliitikat. Erinevad veebipoodid pakuvad erinevaid tingimusi, seega uurige kindlasti iga müüja poliitikat eraldi enne ostu tegemist.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise võimalused võivad varieeruda sõltuvalt asukohast ja valikus olevatest kaupade tarnepartneritest. Näiteks levinumad kohaletoimetamise viisid Edgy kleitide ostmisel võivad olla kullerteenused, postiteenused ning pakiautomaadid. Samuti võib pakkuda tasuta kohaletoimetamist, kui tellimus ületab teatud summa. Tarneprotsessi aeg võib varieeruda sõltuvalt tarnija asukohast, käitlemisajast ja valitud kohaletoimetamise viisist.

Tagastamine

Kui ostetud Edgy kleit ei vasta teie ootustele, peaksite teadma tagastamisprotsessi. Üldiselt aktsepteerivad veebipoed tagastusi, mis on vormistatud 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Oluline on meeles pidada, et tagastatav kleit peab olema originaalkorras, sildid küljes ja kasutamata. Enamasti nõutakse, et tagastamiskulud kannaks ostja, kuid mõned müüjad võivad pakkuda tasuta tagastamist.

Garantiipoliitika

Enamik Edgy kleitide müüjaid pakuvad garantiid, mis katab tootmisvead või muud kvaliteediprobleemid. Garantii kehtib tavaliselt kindla aja jooksul alates ostukuupäevast ja võib hõlmata parandusi, asendamist või tagasimakseid. Garantii tingimused ja menetlused sõltuvad konkreetsest müüjast ja tootest, mistõttu on oluline neid enne ostu tegemist kontrollida.

Kokkuvõtteks on kohaletoimetamise, tagastamise ja garantiipoliitikad olulised tegurid Edgy kleitide ostmisel. Enne ostu sooritamist uurige kindlasti konkreetse müüja tingimusi, et vältida hilisemaid probleeme ja pettumusi.

Maailma Edgy Kleidi Turgudel

Maailma edgy kleidi turg koosneb erinevatest turgudest, kus müüakse omapäraseid ja kergelt julgeid rõivaid. Selle turu näited hõlmavad selliseid riike nagu India ja Jaapan. Nendes riikides on edgy kleitide valik üsna lai, sisaldades nii traditsioonilisi kui ka kaasaegsemaid disaine. Selles jaotises keskendume järgmistele alajaotistele: India ja Jaapan.

India

India on tuntud oma värvikireva ja ainulaadse rõivakultuuri poolest, mis kajastub ka edgy kleitides. Indias toodetud edgy kleidid võivad olla kombineeritud traditsiooniliste elementidega, nagu tikandid ja mustrid, ning kaasaegsete lõigetega, mis muudavad need eriliseks ja huvitavaks. Mõned populaarsed Edgy kleitide stiilid Indias on:

 • Fringed ja Bohemian stiilis kleidid
 • Pikad kleidid erksate värvide ja mustritega
 • Asümmeetrilised ja lõikega kleidid

Müügikohti, kus India edgy kleite leida, hõlmavad nii kohalikke poode ja turge kui ka veebipõhiseid platvorme, nagu Etsy ja Amazon.

Jaapan

Jaapani moemaastik on tuntud oma ebatavaliste ja julgete stiilide poolest, mis ulatuvad traditsioonilistest kimonodest futuristlikumate rõivasteni. Jaapani edgy kleitide valik sisaldab järgmisi stiile:

 • Deconstructed või avant-garde stiilis kleidid
 • Fantasiakleidid, mis on inspireeritud Jaapani popkultuurist, nt manga ja anime stiilis kleidid
 • Mustri- ja materjalikontrastidega kleidid, nagu siidist ja nahast

Jaapani edgy kleitide ostmiseks on palju võimalusi nii kohalikes kauplustes ja turgudel kui ka veebikaubanduses. Näiteks saab osta Jaapani edgy kleite platvormidel nagu ShopStyle või spetsialiseerunud veebipoodides nagu RebelsMarket.

Ostujuhendid Ja Ülevaated

Edgy kleitide ostmisel peate arvestama mitmete teguritega, sealhulgas materjalide, stiilide ja suurustega. Siin on mõned juhised ja ülevaated populaarsete edgy kleitide kohta, mis aitavad teil leida sobiva valiku.

Edgy kleitide puhul kipuvad materjalid olema erinevad, nagu näiteks nahk ja võrk. Nende materjalide kasutamine loob kontrasti ja julgustab provotseerivama väljanägemise.

Mõned populaarsed edgy kleitide stiilid hõlmavad järgmist:

 • Vööga kleidid, näiteks Calvin Klein’i faux-nahast vööga kleit
 • Alternatiivsed moesuunad, nagu grunge ja punk, leidub Etsy plaiditud põlvkleitides
 • Kroonlehtede kaelused ja unikaalsed detailid nagu Allegra K ruffle kaelusega kleit

Enne ostu tegemist veenduge, et valitud kleidi suurus oleks teie jaoks õige. Erinevatel tootjatel võib olla erinev suuruste tabel. Parim viis leida sobiv kleit on mõõta enda mõõte ja võrrelda neid konkreetse toote suurustega.

Kas otsite edgy kleite kingituseks? Siin on mõned ideed:

 • Avangardi kleit kunstilise inimese jaoks: otsige dünaamilise mustri ja tugevate detailidega kleiti
 • Eklektiline kleit moejulge daami jaoks: uurige värvilisi tekstuure ja erinevatest materjalidest kleite
 • Väike must kleit edgy twistiga: otsige klassikalise välimusega kleiti, millel on tugev siluett või metallist aksessuaarid

Vaadake erinevaid edgy kleitide pakkumisi Etsy’s ja ShopStyle’il, et leida parim valik teie maitsele ja eelarvele.

Kleidid.eu saidilt leiad palju erinevaid tüüpe kleite

Kleidid saidil anname infot ja jagame ostuvõimalusi paljude erinevate tüüpide kleitide kohta. Vaata lähemalt:

Boho kleidid

Glamuursed kleidid

Retro kleidid


Posted

in

by

Tags:

Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga