Pruudi ema kleidid: stiilne valik tähtsale päevale

Pruudi ema kleidid on oluline osa pulmapäevast ning nende valimine võib olla keeruline ülesanne. Siin on mõned valikud, mida kaaluda, kui otsite sobivat kleiti.

Stiilid

Pruudi ema kleidid on saadaval erinevates stiilides, sealhulgas pikkade varrukatega, lühikeste varrukatega, õlapaeltega ja ilma õlapaeladeta. Mõned kleidid on kaunistatud pitsi, litrite või helmestega, samas kui teised on lihtsad ja klassikalised.

Värvid

Pruudi ema kleidid on saadaval erinevates värvitoonides, sealhulgas pastellid, sügavad toonid ja klassikaline must. Värv võib sõltuda pulma teemast ja pruudi kleidi värvist.

Pikkus

Pruudi ema kleidid on saadaval erinevates pikkustes, alates põlvepikkustest kuni põrandani ulatuvate kleitideni. Pikkus võib sõltuda pulma formaalsusest ja pruudi kleidi pikkusest.

Kaelus

Pruudi ema kleidid on saadaval erinevate kaelusest, sealhulgas V-kaeluse, ümmarguse kaeluse ja sügava dekolteega. Kaeluse valik võib sõltuda kleidi stiilist ja pruudi ema isiklikest eelistustest.

Siluetid

Pruudi ema kleidid on saadaval erinevates siluettides, sealhulgas sirged, A-joonelised, merineitsi ja printsess-stiilis. Silueti valik võib sõltuda pruudi ema kehatüübist ja isiklikest eelistustest.

Kangad

Pruudi ema kleidid on saadaval erinevatest kangastest, sealhulgas siidist, satiinist, pitsist ja tüllist. Kangaste valik võib sõltuda pulma teemast ja pruudi kleidi kangast.

Kokkuvõttes on pruudi ema kleidi valik lai ning sõltub paljudest teguritest, sealhulgas pulma teemast, pruudi kleidi värvist ja pruudi ema isiklikest eelistustest. Oluline on leida kleit, mis sobib hästi ja teeb pruudi ema enesekindlaks ning ilusaks.

Pruudi ema kleidid – Disainerid ja Brändid

Disainerid

Pruudi ema kleidid on oluline osa pulmapäevast ja seega on oluline valida õige disainer, kes vastab kleidi stiilile ja eelarvele. Siin on mõned tuntud disainerid, kes on spetsialiseerunud pruudi ema kleitidele:

DisainerKirjeldus
Karl LagerfeldKarl Lagerfeld on tuntud oma elegantsete ja ajatute disainide poolest. Ta on loonud kleite paljudele kuulsustele ja tema pruudi ema kleidid on tuntud oma lihtsuse ja elegantsuse poolest.
Vera WangVera Wang on tuntud oma kaunite ja naiselike kleitide poolest. Tema pruudi ema kleidid on tuntud oma detailide ja keerukuse poolest.
Elie SaabElie Saab on tuntud oma luksuslike ja glamuurse stiili poolest. Tema pruudi ema kleidid on tuntud oma detailide ja kvaliteedi poolest.

Brändid

Lisaks disaineritele on olemas ka mitmeid brände, mis pakuvad erinevaid pruudi ema kleite. Siin on mõned tuntud brändid:

 • Pronovias – Pronovias on Hispaania bränd, mis on tuntud oma kaunite ja romantiliste kleitide poolest. Nende pruudi ema kleidid on tuntud oma kvaliteedi ja detailide poolest.
 • Adrianna Papell – Adrianna Papell on Ameerika bränd, mis on tuntud oma glamuurse ja elegantse stiili poolest. Nende pruudi ema kleidid on tuntud oma kvaliteedi ja mitmekülgsuse poolest.
 • Monsoon – Monsoon on Briti bränd, mis on tuntud oma boheemlasliku ja romantilise stiili poolest. Nende pruudi ema kleidid on tuntud oma mustrite ja detailide poolest.

Kokkuvõttes on oluline valida pruudi ema kleidid, mis vastavad tema stiilile ja eelarvele. Disainerid ja brändid pakuvad erinevaid võimalusi ja seega on oluline uurida erinevaid võimalusi enne otsuse langetamist.

Pruudi ema kleidid – Pluss suurus

Pruudi ema kleidid on oluline osa pulmapäevast, kuna ema soovib olla uhke oma tütre või poja suurel päeval. Kui ema on pluss suuruses, võib kleidi leidmine olla keeruline. Kuid õnneks on tänapäeval palju erinevaid võimalusi, mis sobivad suurepäraselt ka pluss suuruses naistele.

Pluss suuruses pruudi ema kleitide valik on lai, võimaldades leida sobiva kleidi erinevates stiilides ja värvitoonides. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad pluss suuruses pruudi emal leida just õige kleidi:

 • Valige kleit, mis rõhutab teie parimaid omadusi ja varjab probleemseid piirkondi.
 • Valige sobiv kangas, mis ei ole liiga õhuke ega liiga paks.
 • Valige sobiv värv, mis sobib hästi teie nahatooniga.
 • Valige kleit, mis sobib pulmapäeva teema ja stiiliga.

Pluss suuruses pruudi ema kleidid on saadaval erinevates stiilides, sealhulgas pikkade varrukatega, õlapaeltega, kaelusega ja ilma. Siin on mõned populaarsed stiilid:

 • A-jooneline kleit: see kleit rõhutab talje ja varjab probleemseid piirkondi.
 • Kinnitatud kleit: see kleit rõhutab keha kuju ja sobib hästi naiselikule figuurile.
 • Plisseeritud kleit: see kleit lisab kehale mõõdet ja sobib hästi pluss suuruses naistele.

Kokkuvõtteks võib öelda, et pluss suuruses pruudi ema kleidid on saadaval erinevates stiilides ja värvitoonides, mis võimaldavad leida sobiva kleidi pulmapäevaks. Oluline on valida kleit, mis rõhutab teie parimaid omadusi ja sobib hästi pulmapäeva teema ja stiiliga.

Pruudi ema kleidid – Jumpsuit Alternatiiv

Jumpsuitid on viimasel ajal muutunud populaarseks alternatiiviks pruudi ema kleidile. Jumpsuitid on mugavad, stiilsed ja sobivad erinevateks sündmusteks. Pruudi ema, kes soovib midagi teistsugust kui traditsiooniline kleit, võib leida jumpsuiti sobivaks valikuks.

Jumpsuitid on saadaval erinevates stiilides ja materjalides. Pruudi ema saab valida pitsilise jumpsuiti, siidise jumpsuiti või isegi sametise jumpsuiti vahel. Jumpsuitid on saadaval erinevates värvitoonides, mis võimaldab pruudi emal valida just tema stiilile sobiva tooni.

Jumpsuitid sobivad erinevateks sündmusteks, sealhulgas õhtusöökideks, pulmadeks ja isegi ametlikeks üritusteks. Pruudi ema võib valida jumpsuiti, mis sobib tema kehatüübile ja isiksusele. Jumpsuitid on saadaval erinevates suurustes, mis võimaldab pruudi emal leida just tema kehale sobiva suuruse.

Jumpsuitid võivad olla ka taskukohasem alternatiiv pruudi ema kleidile. Pruudi ema saab leida jumpsuiti, mis sobib tema eelarvele. Jumpsuitid on saadaval erinevates hindades, mis võimaldab pruudi emal leida just tema eelarvele sobiva jumpsuiti.

Kokkuvõttes võib öelda, et jumpsuitid on suurepärane alternatiiv pruudi ema kleidile. Pruudi ema saab valida erinevate stiilide, materjalide ja värvitoonide vahel, mis sobivad tema kehatüübile ja isiksusele. Jumpsuitid on mugavad, stiilsed ja sobivad erinevateks sündmusteks. Pruudi ema võib leida jumpsuiti, mis sobib tema eelarvele.

Pruudi ema kleidid – Lisad

Pruudi ema kleidid on tavaliselt õhtu- või peokleidid, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja kaunistatud erinevate lisadega, et rõhutada nende elegantsust ja stiili. Üks selline lisand on ehted, mis võivad olla erinevad vastavalt kleidi stiilile ja värviskeemile.

Ehted

Ehted on oluline osa pruudi ema kleidi komplektist. Siin on mõned populaarsed ehted, mis sobivad hästi pruudi ema kleitidega:

 • Kaelakeed: Kaelakeed on suurepärane võimalus rõhutada pruudi ema kleidi kaelust ja lisada sellele sära. Pärlid ja kristallid on populaarsed valikud.
 • Kõrvarõngad: Kõrvarõngad on suurepärane viis lisada kleidi juurde sära ja täiendada kaelakeed. Võib valida sobiva värvi ja stiiliga.
 • Käevõrud: Käevõrud on suurepärane võimalus lisada sära käele ja käevarrele. Võib valida sobiva värvi ja stiiliga.
 • Sõrmused: Sõrmused on suurepärane võimalus lisada sära sõrmedele ja täiendada kõrvarõngaid ja käevõrusid. Võib valida sobiva värvi ja stiiliga.

Ehted võivad olla kaunistatud erinevate kividega, nagu teemant, safiir, rubiin jne. Need kivid võivad olla värvilised või värvitud vastavalt kleidi värvile ja stiilile.

Kokkuvõttes on ehted suurepärane viis täiendada pruudi ema kleiti ja lisada sellele sära ja elegantsi. Valides sobiva ehte, saab pruudi ema kleidist veelgi kaunima ja meeldejäävama komplekti.

Pruudi ema kleidid – Online Valikud

Pruudi ema kleidid on oluline osa pulmapäevast ning sobiv kleit võib rõhutada ema ilu ja elegantsi. Online ostlemine on muutunud üha populaarsemaks, kuna see pakub laia valikut kleite erinevate stiilide ja hindadega. Siin on mõned online valikud, mis võivad aidata leida sobiva kleidi.

Zalando

Zalando on populaarne online ostukeskus, kus on saadaval lai valik pruudi ema kleite. Kliendid saavad valida erinevate stiilide vahel, sealhulgas pikkade ja lühikeste varrukatega kleidid ning erinevad värvid. Zalando pakub ka tasuta saatmist ja tagastamist, mis muudab ostlemise lihtsaks ja mugavaks.

La Redoute

La Redoute on veel üks online ostukeskus, kus on saadaval erinevad pruudi ema kleidid. Kliendid saavad valida erinevate stiilide ja hindade vahel ning valikus on ka suured suurused. La Redoute pakub ka tasuta saatmist ja tagastamist, mis muudab ostlemise lihtsaks ja mugavaks.

ASOS

ASOS on suurepärane online ostukeskus, kus on saadaval lai valik pruudi ema kleite. Kliendid saavad valida erinevate stiilide, suuruste ja hindade vahel ning valikus on ka erinevad värvid. ASOS pakub ka tasuta saatmist ja tagastamist, mis muudab ostlemise lihtsaks ja mugavaks.

Kleidipood

Kleidipood on Eesti online ostukeskus, mis pakub laia valikut pruudi ema kleite. Kliendid saavad valida erinevate stiilide ja hindade vahel ning valikus on ka erinevad suurused ja värvid. Kleidipood pakub ka tasuta saatmist ja tagastamist, mis muudab ostlemise lihtsaks ja mugavaks.

Kokkuvõte

Online ostlemine on suurepärane võimalus leida sobiv pruudi ema kleit. Zalando, La Redoute, ASOS ja Kleidipood pakuvad laia valikut kleite erinevate stiilide ja hindadega. Tasuta saatmine ja tagastamine muudavad ostlemise lihtsaks ja mugavaks.

Pruudi ema kleidid – Eelarve Sõbralikud Valikud

Pruudi ema kleidid on üks tähtsamaid osi pruutpaari suure päeva juures. Kuid kleidi valimine võib olla keeruline ülesanne, eriti kui eelarve on piiratud. Õnneks on mitmeid eelarve sõbralikke valikuid, mis võimaldavad pruudi emal olla stiilne ja elegantne ilma kulutamata liiga palju raha.

Üks võimalus on osta kleit veebipoest. Paljud veebipoed pakuvad suurepäraseid allahindlusi ja eripakkumisi, mis võivad säästa raha. Samuti on veebipoed suurepärane võimalus leida unikaalseid kleite, mis ei pruugi olla saadaval tavapärastes kauplustes.

Teine võimalus on osta kleit välja müügist või kasutatud riiete poest. Kuigi see võib tunduda natuke riskantne, on see suurepärane võimalus leida kvaliteetne kleit märkimisväärse allahindlusega. Enne ostmist tuleks kindlasti kontrollida kleidi seisukorda ja veenduda, et see sobib hästi.

Kolmas võimalus on osta lihtne kleit ja lisada sellele aksessuaare, nagu ehted, sallid või käekotid. See võib muuta lihtsa kleidi stiilseks ja elegantseks ning samal ajal säästa raha.

Kokkuvõttes on pruudi emal mitmeid võimalusi leida eelarve sõbralik kleit, mis sobib suurepäraselt tema tütre pulmapäevaks. Oluline on olla loominguline ja avatud erinevatele võimalustele.

Pruudi ema kleidid – Aiapidu

Aiapidu on suurepärane võimalus Pruudi ema kleidi kandmiseks. Sellel erilisel päeval on ema jaoks oluline leida kleit, mida ta armastab ja milles ta end mugavalt tunneb. Pruudi ema kleidi valimine võib olla keeruline ülesanne, kuid aiapidu on suurepärane võimalus leida sobiv kleit.

Aiapidu on tavaliselt vabam formaat kui traditsiooniline pulmapidu. See tähendab, et Pruudi ema kleit võib olla vähem formaalne kui tavaline pulmakleit. Siiski peaks kleit olema siiski pidulik ja sobiv selle erilise päeva jaoks.

Kui Pruudi ema soovib kanda midagi värsket ja suvist, võib ta valida lillelise või pastelse kleidi. Kui ta soovib midagi julgemat, võib ta valida erksavärvilise kleidi. Kuid ta peaks meeles pidama, et tema kleit ei tohiks ületada Pruudi kleiti.

Lisaks kleidi stiilile ja värvile peaks Pruudi ema kaaluma ka mugavust. Aiapidu võib kesta tunde, seega peaks ta valima kleidi, milles ta tunneb end mugavalt ja mida ta saab kanda terve päeva.

Kokkuvõttes on aiapidu suurepärane võimalus Pruudi ema jaoks leida sobiv kleit. Ta peaks valima kleidi, mis sobib tema isikupära ja stiiliga, kuid samuti peaks ta kaaluma mugavust ja sobivust selle erilise päeva jaoks.

Kokkuvõte

Pruudi ema kleidi valimine on oluline osa pulmade planeerimisest. Kleit peaks sobima pulmapäeva teema ja stiiliga ning samal ajal olema mugav ja praktiline. Siin on mõned olulised punktid, mida tuleks kaaluda pruudi ema kleidi valimisel.

Esiteks, kleit peaks sobima pruudi ema kehatüübiga ja rõhutama tema parimaid omadusi. Oluline on valida õige suurus ja lõige, et kleit istuks hästi ja oleks mugav kanda kogu päeva. Samuti on oluline valida sobivad värvid ja mustrid vastavalt pulma teemale ja pruudi ema isiklikule stiilile.

Teiseks, tuleks kaaluda kleidi materjali ja disaini. Kleit peaks olema valmistatud kvaliteetsest materjalist ja olema hästi viimistletud. Samuti tuleks kaaluda kleidi disaini ja detaile, nagu pitsid, tikandid ja kivikeste kaunistused.

Kolmandaks, tuleks kaaluda kleidi tarvikuid ja aksessuaare. Pruudi ema kleidi juurde võiks valida sobivad kingad, käekoti ja ehted. Samuti võiks kaaluda juukseaksessuaare, nagu juuksekrunnid, peapaelad ja juuksekammid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et pruudi ema kleidi valimine on oluline osa pulmade planeerimisest. Oluline on valida kleit, mis sobib pruudi ema kehatüübiga ja rõhutab tema parimaid omadusi. Kleidi materjal, disain ja tarvikud peaksid sobima pulma teema ja pruudi ema isikliku stiiliga.

Kleidid.eu saidilt leiad palju erinevaid tüüpe kleite

Kleidid saidil anname infot ja jagame ostuvõimalusi paljude erinevate tüüpide kleitide kohta. Vaata lähemalt:

Vabaaja kleidid

Ametlikud kleidid

Pruutkleidid


Posted

in

by

Tags:

Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga